Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka

Wilczyce gm. Długołęka
Dodane: Środa, 18 Marzec, 2026  16:43
729 000 zł
11045 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:66 m2
  • Liczba pokoi:3 pokoje
  • Zabudowa:Inne
  • Piętro :Parter
  • Liczba pięter:1 piętro
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:2008
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Opiekun oferty
Kamil Morka
tel. 602 - pokaż numer telefonu -

-- OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI --

Otoczenie nieruchomości:
- osiedle domów w kameralnej zabudowie szeregowej
- położone na wzniesieniu (brak ryzyka zalania)
- bezpośrednie sąsiedztwie terenów rekreacyjnych nad Widawą
- 15 minut samochodem do pl. Grunwaldzkiego
- 8 minut samochodem do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia
- w pobliżu znajdują się szkoła podstawowa, sklepy oraz tereny zielone

Układ lokalu:
- pokój dzienny - ok. 20,57 m2
- kuchnia i jadalnia - ok. 11,97 m2
- łazienka - ok. 5,81 m2
- pokój - ok. 12,29 m2
- pokój - ok. 9,79 m2
- przedpokój - ok. 6,10 m2
- ogród z tarasem - ok. 112 m2

Dodatkowo:
- miejsce postojowe mieszczące dwa samochody

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
- Mieszkanie dwustronne, ciche
- Ekspozycja północna od strony kuchni i salonu, południowa od strony pokoi
- Spokojne sąsiedztwo, brak intensywnego ruchu ulicznego w bezpośrednim otoczeniu
- Duży, prywatny ogród z drzewami, szopą narzędziową i tarasem

Zdjęcia przedstawiają stan mieszkania przed wprowadzeniem się najemców, obecnie wynajęte, możliwość kupna z najemcami albo wypowiedzenia umowy najmu.

Rekomendacja eksperta SDP Nieruchomości:

Mieszkanie idealne dla osób szukających spokoju, prywatności i przestrzeni z jednoczesnym zachowaniem wygodnego dojazdu do centrum Wrocławia oraz szybkiego wyjazdu poza miasto.